Закарпатець накрав майна на 200 тисяч гривень. ФОТО

Закарпатець накрав майна на 200 тисяч гривень. ФОТО

Працівники Мукачівського  відділу поліції затримали чоловіка, у мікрорайоні Борок- телеп  у закинутому приміщенні, коли він спалював викрадений ним близько 10 кг кабелю. Звідти поліцейські вилучили кусачки, рукавиці та близько 50 метрів кабелю. 

Затриманим виявився 34-річний раніше судимий місцевий житель.  Чоловік у жовтні місяці вийшов з в‘язниці, де відбував покарання за крадіжки. 

«Слідством встановлено, що мукачівець  скоював крадіжки упродовж останніх двох місяців. Діяв переважно вночі, кабель викрадав  з горищ багатоповерхівок, підвалів та каналізаційних шахт.  Зривав його за допомогою кусачок, після чого обпалював ізоляцію на кабелі та в подальшому  метал здавав на брухт, - коментує слідчий Мукачівського відділу поліції Сергій Яртим. - На рахунку чоловіка, щонайменше 16 фактів крадіжок кабелю. Сума завданих ним збитків  потерпілим на загальну суму близько 200 тисяч гривень, це приблизно 3 тисячі метрів кабелю». 

За всіма фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження за частинами  2 та 3 статті 185  Кримінального кодексу України. Разом з тим вирішується  питання щодо оголошення мукачівцеві  підозри у крадіжках  та обрання міри запобіжного заходу.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання