Новини

Закарпатець не знав, що в нього вкрали авто, поки до нього не прийшли з поліції

Вчора, 21 лютого, поліцейські Рахова отримали повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду в селищі Великий Бичків. На місці події слідчо-оперативна група виявила пошкоджене внаслідок аварії пошкоджене авто, проте учасників ДТП на місці не було.


Про це інформують у відділі комунікації поліції Закарпаття.

Поліцейські встановили, що  власником “Fiat Doblo” є житель Рахова. Коли поліцейські прибули за адресою проживання чоловіка, з’ясувалося, що про зникнення свого автомобіля власник навіть не здогадувався і був впевнений, що авто знаходиться в гаражному приміщенні.

фото

Співробітники кримінальної поліції та слідчі Рахівського районного відділу поліції встановили та розшукали зловмисника, причетного до незаконного заволодіння чужим транспортом та скоєння ДТП. Ним виявився 27-річний рахівчанин. Хлопець зізнався, що будучи напідпитку, вночі він проник в чуже гаражне приміщення, скористався відсутністю вдома господаря і наявністю ключів всередині авто — і виїхав у напрямку селища Великий Бичків.

Опитавши можливих очевидців події та переглянувши записи з камер відеоспостережень, поліцейські встановили, що скоївши ДТП, чоловік вийшов з перекинутого автомобіля та втік.

фото

За фактом незаконного заволодіння транспортним засобом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 289 Кримінального кодексу України. Також на чоловіка  буде складено адміністративний протокол за скоєння дорожньо-транспортної пригоди.

Фігурантові слідчі вже повідомили про підозру у скоєнні злочину. Готуються матеріали для скерування матеріалів справи для судового розгляду.

 


 

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.