За заявою Балоги ОВК у Мукачеві перерахує всі голоси на 133 дільницях

На Закарпатті окружна виборча комісія №69 (центр - Мукачево) здійснить перерахунок голосів по одномандатному виборчому округу на усіх 133 дільницях. Відповідне рішення ОВК №69 прийняла сьогодні, 24 липня, - повідомляє ОПОРА

За інформацією спостерігача ОПОРИ, до окружної виборчої комісії №69 із центром у місті Мукачеві, надійшла заява від кандидата у народні депутати Віктора Балоги із проханням здійснити перерахунок голосів на всіх 133 дільницях виборчого округу. Члени ОВК розглянули заяву кандидата під час засідання 24 липня та проголосували за здійснення перерахунку голосів.

За словами спостерігача, члени ОВК розпочнуть наступне засідання під час якого здійснюватимуть перерахунок завтра, 25 липня о 9 годині.

Інформацію про повторний підрахунок голосів комунікаційниці ОПОРИ підтвердив голова ОВК №69 Олександр Гнатів.

«Оскільки були заяви від двох кандидатів, ми прийняли рішення перерахувати голоси на всіх дільницях», - зазначив Олександр Гнатів.

До слова, на момент публікації матеріалу на сайті Центральної виборчої комісії постанову про повторний підрахунок голосів на всіх дільницях округу №69 ще не оприлюднили.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання