За тиждень закарпатці накрали електроенергії на 260 тисяч гривень

ПАТ «Закарпаттяобленерго» інформує, що за період з 5грудня по 11 грудняпоточного року працівниками Товариства виявлено 43 факти крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено  33Акти про порушення Правил серед населення та 10 Актів – у юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено у Мукачівському та Рахівському районах(по9 та 5 порушень відповідно). При цьому найчастіше незаконно споживали електроенергію шляхом пошкодження та зриву пломб на засобі обліку, а також втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження  останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено у9-ти районах, із яких найбільше у Перечинськомурайоні(2 порушення). При цьому найпопулярнішим порушенням (у 9-ти випадках)залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 262,19 тис.грн, із яких у побуті –на суму 150,22тис. грн, у юридичному секторі– на суму 111,97 тис. грн, - повідомляє прес-служба ПАТ «Закарпаттяобленерго».

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання