За тиждень на Закарпатті зафіксували 80 крадіжок електроенергії

ПАТ «Закарпаттяобленерго» інформує, що за період з 27лютого по 05 березняпоточного року працівниками Товариства виявлено 80 фактів крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 68Актів про порушення Правил серед населення та 12 Актів – у юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено у Тячівськомута Виноградівськомурайонах(15 та 10 порушень відповідно). При цьому найчастіше незаконно споживалиелектроенергію шляхом пошкодження та зриву пломб на засобі обліку,а також втручання у роботу засобу обліку шляхом пошкодження  останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено у7-ми районах, з яких найбільше у м. Ужгород (3 порушення).При цьому, найпопулярнішим порушенням (у 7-ми випадках)залишаєтьсявтручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на суму 701,14тис. грн, із яких:

у побуті – на суму 292,52 тис. грн;

у юридичному секторі – на суму 408,62 тис. Грн, - повідомляє прес-служба ПАТ «Закарпаттяобленерго».

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання