За тиждень на Закарпатті на грип і застуду захворіли 3047 людей

На минулому тижні спостереження (з 19.01. по 26.01.2018 року) темп приросту захворілих на гострі респіраторні інфекції у порівнянні з попереднім тижнем зменшився. Кількість звернень до закладів охорони здоров'я області з приводу гострих респіраторних інфекцій, зареєстрована минулого тижня,  відповідає традиційним сезонним рівням. Наблизилася до епідемічних порогів захворюваність в Ужгородському районі та м.Ужгород.

На респіраторні інфекції захворіло 3047 осіб, інтенсивний показник захворюваності становить  242,0 на 100 тисяч населення та знаходиться нижче визначеного епідемічного порогу на 43%. Серед захворілих 62% становлять діти до 17 років. У порівнянні з попереднім тижнем майже на третину збільшилася реєстрація ГРІ серед дітей віком від 5 до 17 років. Більше 70%  дітей у структурі захворілих в Іршавському, Берегівському та Мукачівському районах.

Рівень госпіталізації не збільшився у порівнянні з попереднім тижнем і складає 5%. Серед госпіталізованих осіб традиційно найбільша кількість дітей віком до 4 років, у лабораторно обстежених осіб вірусів грипу не виявлено.

З початку сезону захворюваності вакциновано 2272 осіб, в т.ч. 800 дітей та 570 медичних працівників, - повідомляє Обласний центр здоров'я. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання