
Голова Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита під час сьогоднішнього брифінгу повідомив, що мешканців області, які озброюються мисливськими рушницями, встановлюють стихійні блокпости, зупиняють людей для перевірки документів очікує, відповідальність: їхні дії є незаконні.
За словами Віктора Микити, на Закарпатті є випадки, коли місцеві мешканці беруть до рук мисливську зброю, збираються її застосовувати, зупиняють громадян і автомобілі, перевіряють документи:
«Ці люди заявляють, що патрулюють територію і вважають, що мають якісь права. Наголошую: це є незаконно. Ті, хто хоче брати учать в охороні області, мають записатися в тероборону. Всі інші повинні займатися безпосередньо своєю роботою», – наголосив Віктор Микита.