За рік на Закарпатті відкрили 111 проваджень по корупції

За 11 місяців поточного року правоохоронними органами Закарпаття розпочато 111 кримінальних проваджень про корупційні правопорушення, з яких 41- слідчими органів прокуратури, 69 - слідчими органів внутрішніх справ, 1 - слідчими СБУ інформує відділ нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з корупційними злочинами прокуратури Закарпатської області.


До суду за 11 місяців передано 81 обвинувальний акт стосовно 90 осіб, в тому числі 12 з угодами про визнання винуватості, з яких: 26 слідчими прокуратури області та 55 слідчими ОВС.

За направленими до суду обвинувальними актами 43 кримінальні провадження про злочини пов’язані із неправомірною вигодою, 34 - щодо привласнення, розтрати та розкрадання бюджетних коштів та 4 - щодо зловживання службовим становищем.

Серед притягнутих до відповідальності, у закінчених провадженнях, 18 працівників правоохоронних органів. В тому числі 3 працівника ДПІ в області, 6 митників, 3 працівники ОВС, 3 прикордонники, 2 працівника лісової охорони та 1 працівник установи виконання покарань.

Загалом з початку 2015 року судами області із ухваленням обвинувальних вироків розглянуто 50 обвинувальних актів відносно 57 осіб, у тому числі 18 осіб засуджено до штрафу, 5 осіб - до реального позбавлення волі, 23 - до позбавлення волі із застосуванням ст. 75 КК України (іспитовий строк), 11 закарпатців засуджено до обмеження волі із застосування ст. 75 КК України.

Ще 4 особи, за вчинення злочинів невеликої та середньої тяжкості, звільнені судом від кримінальної відповідальності (2 – у зв’язку з передачею на поруки - ст. 47 КК України, 1 – у зв’язку із закінченням строків давності – ст.49 КК України, 1 – у зв’язку із зміно обстановки - ст. 48 КК України).

Додаткову міру покарання застосовано до 52 осіб, у тому числі до 11 підсудних - спеціальну конфіскацію, до 4 - позбавлення категорії та рангу, до 6 штраф та до 48 осіб - позбавлення права обіймати посади.

Наразі, на розгляді в суді перебуває 46 корупційних кримінальних проваджень, з яких 10 щодо тяжких злочинів, які вчинені після 25 січня 2015 року, де безальтернативно, при призначенні покарання буде застосовано реальне позбавлення волі, - пише відділ організації прийому громадян,
розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістю прокуратури Закарпатської області.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання