За призначенням державної допомоги при народженні дитини можна онлай

Із березня цього року в Україні почав діяти сервіс, який дозволяє оформляти допомогу на новонародженого через Інтернет. Електронна послуга доступна на сайті Мінсоцполітики.

Завдяки онлайн-сервісу запроваджено принципово новий рівень якості обслуговування. Всі необхідні документи можна подати у будь-який зручний час – 24 години на добу сім днів на тиждень – через Інтернет.

Більше того – завдяки налагодженій взаємодії між реєстрами Мінсоцполітики та Мін’юсту зменшено кількість документів, які повинні пред’явити заявники. Відтепер не потрібна копія свідоцтва про народження дитини – працівники управлінь соцзахисту самостійно перевіряють онлайн наявність відповідного свідоцтва у реєстрі актів цивільного стану.
Якщо користувач має електронний цифровий підпис (ЕЦП), результати розгляду заявки також надходять онлайн – на електрону пошту заявника. Але відсутність ЕЦП не є перешкодою для користування сервісом. У такому разі онлайн можна направити документи на попередній розгляд, що скоротить час особистого візиту до управлінь соцзахисту.

Електронна послуга стала можливою завдяки плідній співпраці Міністерства соціальної політики, Міністерства юстиції та Державного агентства з питань електронного урядування.

Нагадаємо, в Ужгороді вже успішно працюють сервіси від Мін'юсту: одразу в пологовому будинку можна отримати свідоцтво про народження дитини та оформити реєстрацію її місця проживання, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання