Новини

За плакат «Янукович –козел» чоловіка оштрафували на 51 гривню

Мешканця Миколаєва Анатолія Ільченка у Києві  оштрафували на 51 гривню за плакат з написом "Янукович - козел", з яким він стояв у центрі столиці, – повідомляє Кореспондент.  

Зокрема, таке рішення виніс Шевченківський районний суд після розгляду двох адміністративних протоколів стосовно порушника. Таким чином, Ільченка звинуватили у порушенні порядку організації та проведення масових заходів, але суд виправдав пікетника.

Штраф він буде зобов'язаний заплатити після рішення судді за статтею 173 Адміністративного кодексу України (дрібне хуліганство).

Фраза "Янукович - козел" була визнана нецензурною, і порушник зобов'язаний заплатити 51 гривню штрафу.

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ