За півроку на Закарпатті зареєстрували 1300 нових авто, на покупку яких пішло 27 мільйонів доларів

За півроку на Закарпатті зареєстрували 1300 нових авто, на покупку яких пішло 27 мільйонів доларів

У першому півріччі в Ужгороді та Закарпатській області зареєстрували 1,3 тис нових автомобілів. На покупку цих машин витратили $27 млн.

Найпопулярнішою маркою у регіоні була Skoda– зареєстрували майже 400 авто цього бренду на суму $10 млн. Також попитом користувалися Renault і Toyota – повідомляє аналітичний відділ сайту RST.ua.

Серед компактних машин закарпатц інайчастіше купували MINI Hatch. У B-класі лідером стало Renault Sandero. Найпопулярнішою моделлю у C-класі виявився RenaultLogan. Ліфтбек Skoda Octavia найчастіше купували серед машин класу D. У клас іE найбільше продажів отримали Toyota Camry і Mazda 6. У F-класі бестселерами були MercedesS-Class і Audi A8. Серед позашляховиків лідером продажів став кросовер Skoda Kodiaq.

Загалом, у першому півріччі в Україні зареєстрували 38 тисяч нових автомобілів. На покупку цих машин витратили $1,3 млрд. Найбільше нових автомобілів купили у столиці. У січні-червні цього року кияни придбали 15 тис авто на суму 500 млн.

Нагадаємо, у першому кварталі 2019 року в Ужгороді та Закарпатській області зареєстрували 440 нових автомобілів на суму $12 млн.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання