За місяць за кордон через Ужгород виїхало більше 63 тисяч громадян

Як повідомляє Закарпатська митниця ДФС, протягом червня 2019 року через митний пост «Ужгород» в напрямку виїзд з України оформлено 63 166 громадян, 11 291 легкових автомобілів, 1 122 пасажирських автобусів, що мають понад 10 пасажирських місць.

Фахівці Закарпатської митниці ДФС інформують про збільшення пасажиропотоку та транспорту до країн ЄС на митних пунктах пропуску в зоні діяльності митниці впродовж останніх місяців. Це зумовлено як збільшенням автобусних рейсів, так і туристичним сезоном, який особливо популярний влітку, під час відпусток

У відомстві звертають увагу, що процедура митного огляду, зокрема, великих пасажирських автобусів, потребує дотримання вимог встановлених митним законодавством, що може впливати на розклад прибуття громадян до країн ЄС, які мають квитки на інші види транспорту. Тож, митники радять громадянам правильно планувати свій час для подорожі через митний кордон України, врахувавши проходження митного контролю, а також обирати найбільш вигідний для цього рейс автобусу та митний пункт пропуску.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання