За минулу добу на Закрпатті зафіксували 3 пожежі

7 листопада  о 05:13 горів  житловий  будинок у с. Шелестово Мукачівського  району. Пожежею знищено крівлю на площі 175 м² та речі домашнього вжитку, пошкоджено перекриття на площі 30 м². Прямі збитки та причина пожежі встановлюються.

О 14:10 сталася пожежа в надвірній споруді у с. Неліпино Свалявського  району.  Пожежею знищено речі домашнього вжитку, пошкоджено стіни на площі 8 м². Прямі збитки та причина пожежі встановлюються.

О 18:25  - пожежа в двох прибудованих надвірних спорудах  у  с. Вільхівські Лази  Тячівського  району. Пожежею знищено крівлю та перекриття загальною площею 114 м² (60 м² та 54 м² ) та речі домашнього вжитку, пошкоджено стіни на площі 87 м² (47 м² та 40 м² ). Прямі збитки та причина пожежі встановлюються.

Крім того,  7 листопада  повідомили про пожежу в житловому будинку, яка сталася о 15:00  6 листопада у с. Колочава Міжгірського району.  Пожежею знищено телевізор, дерев’яну підставку під телевізор, частково речі домашнього вжитку, пошкоджено перекриття на площі 11 м² та стіни на площі 42 м².  Прямі збитки орієнтовно становлять – 22 000 грн. Ймовірна причина пожежі – коротке замкнення електромережі, - повідомили у ТУ МНС у Закарпатській області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання