За минулу добу на Закарпатті зафіксували 5 пожеж

О 01:24 - пожежа в орендованому приміщенні відділу державної виконавчої служби Перечинського районного управління юстиції на пл. Народній у Перечині. Пожежею знищено вікно. Ймовірна причина пожежі – підпал. Прямі збитки встановлюються.

О 03:25 - пожежа в надвірній споруді у с. Олешник Виноградівського району. Пожежею знищено покрівлю на площі 80 м.кв., двері та вікна, речі домашнього вжитку, пошкоджено стіни та покриття житлового будинку на площі 2 м.кв.  Причина пожежі та збитки  встановлюються.

О 14:06  - пожежа в надвірній споруді на вул. Болгарській в Ужгороді. Пожежею знищено диван та стелажі, пошкоджено речі домашнього вжитку.  Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів. Збитки  встановлюються.

О 18:18 - пожежа в димарі житлового будинку на вул. Львівській у Хусті. Пожежею пошкоджено димар.  Причина пожежі – неправильне влаштування димаря. Прямі збитки - 300 грн.

О 23:27 пожежа в надвірній споруді у с. Кострино Великоберезнянського району. Пожежею знищено надвірну споруду, частково покрівлю житлового будинку, пошкоджено перекриття житлового будинку на площі 7 м.кв.  Причина пожежі – встановлюється. Прямі збитки - 60000 грн. - повідомили у ТУ МНС у Закарпатській області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання