Новини

За кілька годин до відкриття виборчих дільниць суд скасував за ініціативи Андріїва реєстрацію спостерігачів Щадея

У ніч на неділю, 22 листопада, за кілька годин до відкриття виборчих дільниць ( близько 4 ранку) Закарпатський окружний адміністративний скасував реєстрацію спостерігачів на виборах 22 листопада від кандидата Віктора Щадея. З відповідним позовом до суду напередодні звернуся кандидат на посаду міського голови Ужгорода Богдан Андріїв, - повідомляє Комітет виборців України (КВУ).

Як пояснили КВУ у штабі Богдана Андріїва, вони подали позов у суботу, 21 листопада, вимагаючи скасування реєстрації спостерігачів як від партії «Слуга народу», так і від кандидата Віктора Щадея. Підставою для цього позову було те,  що у випадку з спостерігачами від «Слуги Народ»у були пропущені терміни подання та реєстрація спостерігачів, а у випадку зі спостерігачами від кандидата Віктора Щадея – невідповідність законодавству (за твердженням штабу Богдана Андріїва, спостерігачі від Щадея були подані під формулюванням, що він є самостійним суб’єктом виборчого процесу, а насправді він є кандидатом, якого висунула партія Слуга Народу).

У підсумку Закарпатський окружний адміністративний суд лише частково задовільнив позов Богдана Андріїва, скасувавши реєстрацію спостерігачів від Віктора Щадея, натомість зберігши в силі реєстрацію спостерігачів від Слуги Народу.

Водночас, як зауважили представнику Комітету Виборців України в штабі кандидата Віктора Щадея, вони подали на реєстрацію 72 спостерігачів у останній передбачений законом день, 16 листопада, однак у штабі Щадея поскаржилися на те, як Ужгородська міська ТВК розглядала це подання та оформила рішення по ньому. Більше того, у штабі Віктора Щадея стверджують, що Богдан Андріїв подав своїх спостерігачів не в терміни (не в понеділок, а в середу-четвер), але вони вирішили це не оскаржуватися в суді.

Копія рішення суду є у розпорядженні Комітету Виборців України та додається.

l

j

c

h

u

yu

o

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.