З 1 січня поліцейські на Закарпатті відкрили 25 кримінальних проваджень про підробку та використання фальшивих ковід-документів, 11 причетним до злочинів вже оголосили про підозру, 5 справ направили до суду.
Як повідомляє Головне управління Національної поліції у Закарпатській області, підроблені сертифікати про вакцинацію та фальшиві результати ПЛР-тестів правоохоронці виявили під час перевірки працівників сфери обслуговування
"Випадки пред’явлення підроблених документів реєструються також і під час перетину кордонів громадянами. Окрім того, працівники поліції області викривають діяльність тих зловмисників, які виготовляють та реалізовують фальсифіковані сертифікати про вакцинацію чи довідки з результатами ПЛР-тестів", – йдеться у повідомленні поліції.
З 1 по 14 січня поліція відкрила 25 кримінальних проваджень, які стосуються ч. 1 ст. 358 ККУ (виготовлення підроблених довідок про вакцинацію та сертифікацію), а також ч. 4 (використання таких документів. Із них 90% стосуються саме використання підробок).