За два місяці до бюджету Закарпаття надійшло 509 млн гривень

До місцевих бюджетів Закарпатської області протягом січня-лютого 2017 року надійшло понад 509,2 млн грн податкових платежів. Ця сума надходжень на 153,1 млн грн більша, ніж у відповідному періоді минулого року.

У Головному управлінні ДФС Закарпатської області зазначають, що основним джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб. Впродовж перших двох місяців 2017 року надходження цього податку склали 297 млн грн. Наступними за рівнем надходжень стали: єдиний податок – понад 94,3 млн грн; акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – понад 54,3 млн грн та плата за землю – понад 39 млн грн тощо.

У розрізі сплати податків та зборів до місцевих бюджетів, що контролюються органами ДФС області, найбільше надходжень забезпечено Мукачівською ОДПІ – понад 106,6  млн грн; на другому місці Відділення у м. Ужгороді Ужгородської ОДПІ – понад 106 млн грн; третє місце – Ужгородська ОДПІ – більше 68,6 млн грн, - повідомляє ДФС у Закарпатській області. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...