Новини

З російського полону повернули ще групу українських воїнів та цивільних

Українські військові

У п’ятницю, 4 липня, відбувся черговий етап обміну полоненими: з російської неволі до України повернули воїнів ЗСУ, зокрема представників Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, ТрО, ДШВ, Сил спеціальних операцій, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту. Серед них є поранені та важкохворі захисники, а також воїни віком до 25 років.


Як повідомили у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими, військові захищали Україну на Донецькому, Харківському, Луганському та Херсонському напрямках. 

«Наймолодшому звільненому Захиснику виповнилося лише 20 років. Найстаршому - 59 років.  Окрім солдатів та сержантів вдалося також звільнити і офіцерів. Серед визволених сьогодні знову є Оборонці Маріуполя, які утримувалися в неволі з 2022 року. Переважна більшість звільнених перебувала в полоні понад 3 роки», ─ йдеться у повідомленні.

Також вдалося звільнити незаконно засуджених Оборонців та позбавлених особистої свободи цивільних українців.

Українські військові

 

Українські військові

 

Українські військові

 

Українські військові

 

Українські військові

 

Українські військові
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.