З початку року поліція зафіксувала 2 тисячі звернень щодо насильства в сім’ї

Цьогоріч  до  правоохоронців  області надійшло понад 2 тисячі звернень щодо  насильства в сім’ї, у банк даних родин, які опинилися у складних життєвих  обставинах  з  приводу насильства, соцпрацівники занесли 173 сім’ї, у службах у справах дітей перебуває на обліку з приводу насильства чи жорстокого поводження з ними 51 дитина.


Про це йшлося сьогодні під час брифінгу в прес-центрі ОДА.

В рамках Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства по відношенню до жінок з 25 листопада по 10 грудня триватиме акція „16 днів активних дій проти насильства”. До кампанії, яка спрямована привернути увагу до запобігання та припинення насильства по відношенню до жінок та дівчат, долучиться і Закарпаття. Правоохоронці, зокрема, планують виїжджати в населені пункти для підвищення обізнаності людей стосовно цієї теми та з метою виявлення сімей, члени яких страждають від насильства.

Протягом двох тижнів в області відбудуться і різноманітні інформаційно-просвітницькі заходи задля підвищення інформованості суспільства про цю проблему. Зокрема, тренінги, вуличні акції, конференції, дискусії, автопробіг, флешмоби, - повідомляє прес-центр Закарпатської ОДА. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання