З початку року на Закарпатті 19 дітей звернулися у поліцію із заявами про насильство

З початку 2017 року у Закарпатській області  до правоохоронців надійшло 19 заяв від дітей про насильство над ними у сім’ї.

Про це під час прямого ефіру на телеканалі«Тиса-1» розповів заступник начальника управління превентивної діяльностіГУНП в Закарпатській області Вадим Сітало.

Старший інспектор ювенальної поліції області Дмитро Дан пояснив, що на Закарпатті простежується позитивна тенденція: діти стали більше довірятиполіції і приходити зі своїми недитячими проблемами до людей у формі.

Правоохоронець також наголосив на тому, що у жодному випадку із зафіксованих дітям не було нанесено серйозних ушкоджень. Мова завжди велася більше про моральний утиск та незначні фізичні покарання, проте всі батьки, що вдавалися до такої практики, понесли покарання в установленому законом порядку.

В 12 з 19 випадків насильство над дітьми вчиняв батько, у 3 випадках – мати і у 4 – старші брати та сестри. Дмитро Дан також зазначив, що зараз в основному в поліцію звертаються діти вікомвід 13 до 18 років, - повідомляє поліція. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання