З квітня на Закарпатті стартує призов на строкову військову службу

З квітня на Закарпатті стартує призов на строкову військову службу

На Закарпатті невдовзі стартує призов на строкову військову службу.  Викликати до військових комісаріатів будуть юнаків від 18 до 27 років, на строкову службу будуть призиватися хлопці від 20 років (18-річні отримуватимуть відстрочку до досягнення ними 20-річного віку).

Про це сьогодні, 6 березня, під час спілкування із журналістами повідомив військовий комісар Закарпатського обласного комісаріату Богдан Череміський.

«Викликати будемо з 18 років.  У війська будуть відправлятися юнаки від 20 до 27 років. Оповіщати будемо через органи місцевого самоврядування, через керівників установ та організацій за місцем роботи. Призовники, яким з будь-яких обставин повістка не надійшла, зобов’язані самостійно протягом 10 днів з початку призову (тобто, до 10 квітня) з’явитися до військових комісаріатів. Якщо є поважна причина – призовнику визначається інший день медичного огляду», – сказав Богдан Череміський.

Щодо відповідальності за неявку до військкомату, Богдан Череміський нагадав, що неявка до військового комісаріату для проходження  медогляду тягне за собою адміністративну відповідальність, неявка на службу – кримінальні відповідальність (до 3 років позбавлення волі).

Як підкреслив військовий комісар Закарпаття, строковики не будуть відправлятися в зону АТО. Якщо після завершення строкової військової служби буде бажання продовжити роботу, військовий має право укласти контракт.

За словами Богдана Череміського, цього року на Закарпатті юнаків призиватимуть і до лав Державної прикордонної служби.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...