Новини

З 31 березня Укрзалізниця зупинить продаж квитків на Схід і Південь

З 31 березня по 18 квітня Укрзалізниця призупиняє попередній продаж квитків на потяги, які курсують на ділянці Миронівка – Тараса Шевченка – Знам’янка. Зокрема, це поїзди з Києва до Сімферополя, Запоріжжя, Дніпропетровська та інші, - пише Українська правда.

Як сказано у повідомленні Укрзалізниці, призупинення продажу квитків на поїзди у зазначеному напрямку на вказані дати викликане тим, що наразі відбувається коригування графіка руху з урахуванням так званих "вікон" для ремонту колій та контактної мережі.

"Так, на напрямку Тараса Шевченка – Знам’янка здійснюватиметься ремонт контактної мережі, а на дільниці Миронівка – Тараса Шевченка - колійні роботи. Рух тут здійснюватиметься до 18 квітня лише по одній колії. Однак, усі поїзди, що курсують щоденно здійснюватимуть перевезення. Деякі – зміненим маршрутом, а частина – за зміненим розкладом. Про зміни у графіку руху поїздів буде повідомлено додатково", - йдеться у повідомленні УЗ.

Як заявили кореспондентові Української правди. Життя у прес-службі Укрзалізниці, такі зміни ніяк не пов'язані з подіями в Криму.

"Вікно" у графіку руху поїздів – це перерви у русі поїздів на певній ділянці для виконання ремонтно-будівельних або монтажних робіт.

 

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.