З 25 лютого на пункті пропуску "Тиса" мірятимуть температуру тих, хто їде з Італії

ВІд завтра, 25 лютого з 8:00 Держприкордонслужба  запроваджує перевірку температури тіла пасажирів з Італії в автомобільному пункті пропуску «Тиса» в Закарпатській області. Про це заявив заявив голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко, повідомляє Радіо Свобода.

«Там буде також забезпечено температурну перевірку всіх транспортних засобів і пасажирів, які слідують на них, з метою запобігти потраплянню осіб з ознаками коронавірусу», – сказав Дейнеко.

За словами Дейнеко, цей пункт пропуску поблизу міста Чоп Закарпатської області є найбільш потенційно небезпечним, бо в більшості випадків транспортні засоби, які прямують з Італії до України і навпаки, використовують саме цей пункт пропуску.

«Прямого пасажирського автобусного сполучення там немає... Там виконуються нерегулярні рейси, приблизно 500 мікроавтобусів на тиждень, що перетинають державний кордон з України до Італії і в протилежному напрямку, які використовують наші співвітчизники, котрі перебувають на заробітках в Італії», – сказав голова Держприкордонслужби України.

Також голова Держприкордонслужби зазначив, що є ще три пункти пропуску на кордоні з Угорщиною, проте вони «менш активні» і там також вживатимуть «необхідних заходів».

На сьогодні в Італії повідомили про п'яту смерть від коронавірусу та понад 200 інфікованих

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання