Дітям розповіли про особливості їзди на велосипеді та в автомобілі

Дітям розповіли про особливості їзди на велосипеді та в автомобілі

Старший інспектор ювенальної превенції поліції Закарпаття Лідія Мацецка відвідала дітей в ужгородському таборі «Camp Explorer» та провела ознайомчу бесіду. Наголосила на правилах дорожнього руху та особливостях правильної поведінки біля водойм. 

Лідія Мацецка провела зустріч у формі гри для того, щоб утримати увагу аудиторії юного віку – від 5 до 8 років.

Малята розповіли поліцейській, що вже знають, що на дорозі не можна гратися з м’ячем чи кататися на роликах, а також який колір світлофору означає, що можна починати рух. Правоохоронець зробила акцент на тому, що батьки мають право перевозити дітей на велосипеді тільки з 7 років і обов’язково у велокріслі.

Після цього розпочався діалог, під час якого кожен міг задати питання та дізнатися ще більше про правила поведінки на дорозі.

Головне питання, яке хвилювало більшість аудиторії: «Зі скількох років можна їздити на передньому сидінні авто біля водія?». Відповідь трошки засмутила дітей, адже це дозволено лише з 12 років і за мінімального зросту 145 см.

Лідія Мацецка наголосила: «Безпека дітей – це найголовніше». Правоохоронець відзначила, що їй приємно, що літні табори відпочинку хвилюються за малечу та співпрацюють з поліцією в питаннях навчання дітей.

Андріана Снарська, студентка 2 курсу УжНУ для поліції Закарпаття

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання