Юлія Пигіна: «Завжди детально планую свій день»

Юлія Пигіна: «Завжди детально планую свій день»

Кілька тижнів тому новина про те, що ужгородка, модель агентства «OneModelsAgency», Юлія Пигіна, перемогла на всеукраїнському конкурсі «Краса України 2012», облетіла всю країну. Наразі, це вже не перший конкурс краси, у якому дівчину визнали найгарнішою – вона вже має титули «Міс Ужгород» та «Княгиня Закарпаття». Крім того, що Юлія професійно займається модельною кар'єрою, вона ще й навчається. Зараз вона на другому курсі, спеціальність «соціологія». Як їй вдається всюди встигнути, і по подіуму ходити, і успішно іспити складати? Про секрети свого успіху та враження від останнього конкурсу дівчина поділилася із  Zaholovok.com.ua.

–       Юліє, кілька тижнів тому, ти перемогла на  конкурсі «Краса України». Думаю, що враження від перемоги ще не минули, і ти поділишся  ними.

–        Я надзвичайно щаслива, що поїхала тоді до Чернівців, щоб взяти участь у конкурсі. Повірте, що причиною моєї радості є не перемога, а добре проведений час. Мені зараз важко повірити, але, коли мені запропонували взяти участь у конкурсі, то я спочатку відмовилася.

–       А як же все-таки потрапила?

–        Знаєте, я дуже вдячна, що у мене така мама. Вона завжди мене підтримує, і дуже любить, коли я беру участь у подібних конкурсах. Коли може, то завжди приходить за мене вболівати. Повірте, це дуже важливо, коли рідні поряд з тобою. Коли у п'ятницю мені подзвонили, то я сказала, що не приїду на конкурс, бо все-таки доведеться в іншу область їхати і пропускати пари. Я навчаюся на стаціонарі і не можу збиратися і їхати в інше місто коли і наскільки мені хочеться. Цілі вихідні я промучилася від прийнятого рішення, весь час думала про конкурс. Мама це все бачила і переконала мене поїхати. Та тут несподіванка, про яку ми не подумали – до Чернівців не було білетів. Ми давай шукати, хто ж буде їхати до Буковини, і виявилося, що туди їде один мій знайомий. Тож з ним я і поїхала.

–       Ти сказала, що дуже добре провела в Чернівцях час, не беручи до уваги перемогу  в конкурсі. Тобі настільки сподобалася компанія та дружелюбність інших учасниць, чи ж саме місто?

–        Я приїхала на день пізніше, ніж інші дівчата. За той час всі учасниці встигли перезнайомитися між собою та здружитися. Спочатку мені там було надзвичайно незручно, бо я нікого не знала. Не знала з ким заговорити, зі мною ніхто не говорив. Та всього за якийсь час ми всі разом відпочивали у вільний від репетицій час. А щодо самих Чернівців, то це дуже гарне старовинне місто з багатою культурою, яке мені дуже сподобалося.

–       Як тобі вдається все встигати: навчатися в університеті  і  займатися модельною кар’єрою?

–        Мабуть, раціональному розподіленню свого часу. Завжди намагаюся детально планувати свій день. Звісно буває, що не все встигаю, але намагаюся завжди викладатися по-максимуму. Тим більше, що мені не складно знайти час на те, що я дійсно люблю. Зараз я намагаюся поєднувати навчання в університеті з навчанням в модельній школі агентства «One Models Agency».

–       Що для тебе  важливіше  – участь, чи перемога?

–        Мені просто подобається брати участь у подібних конкурсах, подобається сам процес підготовки до нього. У жодному разі не ставлю собі за мету перемогу, щоб потім не розчаруватися. Адже таке часто буває, що учасниця будь-якою ціною хоче здобути перемогу, а якщо цього в неї не виходить, то вона надзвичайно засмучується. Особисто я вважаю, що так робити не варто, хоча, це моя думка і я нікому її не нав’язую. 

–       Чи є така модель, на яку ти хочеш бути схожою? Якщо так, то що саме тобі в ній подобається?

–        Зразу, не думаючи, можу одразу сказати, що це Міранда Кер. Вона просто заворожує погляд своєї та ніжністю та природністю. Ця жінка не просто красива, вона випромінює якусь невидиму магічну енергетику. Однозначно, що мені б хотілося бути схожою на неї.

–       Юліє, а чи пригадуєш, коли вперше взяла участь у конкурсі краси?

–        Звісно! Це був конкурс «Міс Ужгород – 2011». Як зараз пригадую свої переживання, коли стояла за кулісами за кілька секунд до виходу на стену. Ніколи не забуду те, як від надмірного хвилювання забула те, що мала робити. Найгірше тоді, коли ти чекаєш свого виходу. Сам виступ не є вже таким страшним, як саме чекання. На щастя, в мене була дуже хороша підтримка у залі. І це саме те,  що надзвичайно додавало сил. Вже подивлюся на своїх рідних та друзів, які прийшли на конкурс заради мене, одразу впевненості набираюся..

–       Як тобі вдається бути у такій хорошій формі? Мабуть, весь час сидиш на дієтах

–        Та, ні! Ну, що ти! Максимум, чим я себе обмежую  з їжі, то намагаюся не наїдатися на ніч і все. Також я весь час відвідую спортзал. Спорт – для мене це святе, займаюся ним, як мінімум три рази на тиждень.

–       Як змінилося твоє життя після першої  перемоги? Чи помічаєш якісь зміни у своєму характері?

–        Я стала більш впевненою в собі, мені не так страшно виступати перед публікою. З деякими людьми я припинила своє спілкування. Хоча, останнє, мабуть не слід пов’язувати ні з чим, крім одного. Мені здається, що я просто стала дорослішою та мудрішою.

 

Розмовляла Оксана Нірода, Zaholovok.com.ua

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання