Явка виборців по Мукачівському округу - 55%

“На Мукачівщині проголосувало 77 тисяч 175 виборців, -- повідомив голова ОВК ТВО № 70 Сергій Пучковський. – На території округу у 124 дільницях не зареєстровано суттєвих порушень виборчого законодавства. Найбільша явка виборців – 98,9 відсотків на ДВК № 21712 що розташована у Мукачівській райлікарні. На території району найактивніше голосували жителі Пістрялова – дільниця № 210344. де явка виборців склала 84 відсотка. А більшість громади В. Лучок – проігнорувала вибори на ДВК № 210306, що розташована в цьому селі лише 33,65 відсотки зареєстрованих виборців прийшли обирати президента України”.

Складнощів у виборців із заповненням виборчих бюлетенів на дільницях не виникало. Найстаріший виборець, якій голосував на виборах -- мав понад 92 роки. Також голосувати прийшло й чимало молодих людей, яким на день виборів виповнилося 18 років. На низьку явку виборців суттєво вплинуло заробітчанство. Краяни в пошуках роботи виїздять за межі держави, частина жителів Мукачівщини голосувала на закордонних округах. Одна з головна проблем – не уточненні списки виборців.

“Коли ми рознесли запрошення на вибори, ті особи, які з різних причин їх не отримали, активно нам телефонували та уточнювали чи є їхні данні в реєстрі виборців, -- каже Сергій Пучковський. -- Та не всі громадяни завчасно перевірили чи є вони в списках виборців. У день виборів до ОВК звернулося двоє осіб, які прийшли голосувати на дільниці і не знайшли себе в списках виборців. Та на жаль нічим не можна було зробити, бо в день виборів згідно із законодавством у списки -- жодних змін не маємо права вносити, навіть за рішенням суду. Були випадки, коли у списках виборців не вказана фамілія дружини – за чоловіком. Також одна пані, яка 12 років тому вийшла заміж та змінивши фамілію і досі не поміняла свій паспорт. Тому жінка не змогла проголосувати, бо у списках значилася її нова фамілія – за чоловіком”.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання