Явка виборців на Зкарпатті зросла на 5%. ІНФОГРАФІКА

Інформаційно-аналітичний центр «RATING Pro» розрахував зведені результати партій в межах країни та спираючись на аналіз динаміки електоральних симпатій підвів проміжні підсумки місцевих виборів 2015.

Результат партії по Україні розраховувався як відношення сукупної кількості голосів виборців, поданих за політичну партію в усі обласні ради і міську раду Києва до загальної кількості голосів виборців, поданих за місцеві організації політичних партій. Оскільки у Донецькій і Луганській областях вибори до обласних рад не проходили, в цих регіонах для розрахунку бралися сукупні результати партій на виборах до районних та міських ради.

Згідно з результатами підрахунку зведених показників партій на місцевих виборах, Блок Петра Порошенка «Солідарність» підтримали 19,4% виборців, Батьківщину – 12%, Опозиційний блок – 11,5%, «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» – 7,3%, Свободу – 6,7%, Радикальну партію Олега Ляшка – 6,7%, САМОПОМІЧ – 6,3%, Відродження – 5,4%, Наш край – 4,8%, Аграрну партію України – 3,2%.

Незважаючи на те, що результати соціологічних досліджень засвідчують підтримку необхідності передачі владних повноважень з центру у регіони близько двома третинами громадян нашої держави, участь у формуванні місцевої влади через виборчий процес бере менше половини виборців. Активність виборців у жовтні 2015 року є однією з найнижчих за історію загальноукраїнських виборів.

Тут відзначилося Закарпатя -  єдина область, де явка виборців навпаки збільшилася. 

На відміну від 2010 року, коли платформою для проходження до обласних рад була тоді провладна Партія регіонів, у 2015 році місцеві еліти в багатьох областях створили гостру конкуренцію провладній партії БПП «Солідарність». Так, на Закарпатті лідером перегонів до обласної ради стала партія «Єдиний центр». 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання