Янукович у Дніпропетровську заклав капсулу під арену Євробаскету-2015

Янукович у Дніпропетровську заклав капсулу під арену Євробаскету-2015

Сьогодні, 21 травня, Президент Віктор Янукович взяв участь у церемонії закладання капсули на місці будівництва спортивно-розважальної арени для проведення фінального турніру чемпіонату Європи-2015 року з баскетболу, – передає Укрінформ.

«Ми успішно провели Євро-2012, показали успішні результати на Олімпіаді в Лондоні та на Паралімпійських іграх. 2013 рік також є своєрідним іспитом для України, оскільки в цьому році наша держава прийматиме чемпіонат світу з художньої гімнастики, чемпіонат Європи серед юнаків з легкої атлетики та чемпіонат Європи серед юнаків з баскетболу. Це своєрідний іспит і підготовка до Євробаскету в 2015 році», - підкреслив В.Янукович.

Як повідомив віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул, уже передбачено фінансування всіх робіт зі спорудження спортивної арени. Завершення будівництва заплановано до кінця наступного року.

Нагадаємо, 2015 року Україна прийматиме фінальний турнір чемпіонату Європи з баскетболу. Євробаскет-2015 проходитиме в шести містах України, у тому числі в Дніпропетровську. В рамках підготовки до чемпіонату в місті буде побудована сучасна багатофункціональна спортивно-розважальна арена, структура якої дозволить проводити на ній тренування та змагання не лише баскетболістам, а й трансформувати її під потреби у змаганнях із багатьох інших видів спорту. Після завершення чемпіонату вона стане тренувальним майданчиком для дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання