Янукович підписав указ про євроінтеграцію

Янукович підписав указ про євроінтеграцію

Президент Віктор Янукович підписав указ про невідкладні заходи щодо євроінтеграції України.

Текст документа, датованого 12 березня, розміщено в середу на офіційному сайті Глави держави, – передає Укрінформ.  

"Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 12 березня 2013 року "Про невідкладні заходи щодо європейської інтеграції України". Секретареві Ради національної безпеки і оборони України забезпечувати узгодженість діяльності центральних органів виконавчої влади у сфері європейської інтеграції України та взаємодію з інституціями Європейського Союзу", - зазначається в указі.

Крім того, згідно з документом, секретар РНБО Андрій Клюєв повинен здійснювати контроль за виконанням цього указу.

Кабміну доручено вжити заходів щодо забезпечення прийняття законодавчих і видання інших нормативно-правових актів, передбачених Планом дій щодо лібералізації Євросоюзом візового режиму для України, а також підготовки та направлення на розгляд Європейської Комісії доповіді про виконання Україною зазначеного Плану дій.

Уряду також доручено сприяти разом з Київською, Миколаївською, Черкаською обласними та Київською міською державними адміністраціями у створенні належних умов для організації і проведення повторних виборів народних депутатів України в одномандатних округах.

Крім того, уряду доручено затвердити у місячний строк комплексний план заходів щодо активізації співробітництва між Україною та ЄС в енергетичній сфері.

Уряд також має розробити та подати в парламент проект закону про ратифікацію меморандуму про взаєморозуміння між Україною та ЄС та кредитної угоди між Україною, Нацбанком України та ЄС щодо надання Брюсселем макрофінансової допомоги Києву.

Міністерству закордонних справ України доручено забезпечити супроводження у Верховній Раді  проекту закону про ратифікацію Угоди між Україною та ЄС про внесення змін до угоди про спрощення оформлення віз.

Міністерство юстиції повинне вжити заходів із забезпечення належного виконання в Україні рішень Європейського суду з прав людини, впровадження рекомендацій Ради Європи щодо умов відбування покарання засудженими, надання їм медичної допомоги.

Мін'юсту також доручено активізувати роботу з підготовки за участю міжнародних експертів пропозицій щодо вдосконалення законодавства України з питань проведення виборів і забезпечити підготовку законопроектів щодо реформування Вищої ради юстиції, статусу суддів, реформування прокуратури для направлення таких законопроектів до Венеціанської комісії з метою отримання відповідних висновків.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі та МЗС, згідно з документом, мають зайнятися підготовкою та проведенням у двомісячний термін установчого засідання у форматі розпочатого діалогу Україна - ЄС щодо бізнес-клімату.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання