У разі, якщо Україна не отримає транші від МВФ, експерти прогнозують обвал нацвалюти аж до 45-50 гривень за долар і дефолт. Про це у коментарі газеті Сегодня сказав президент Украналітцентру Олександр Охрименко.
За сприятливого сценарію, за словами фінаналітиків, курс стабілізується на рівні в 25 грн/$. "Перший транш був очікуваним, тому на зниження курсу гроші МВФ не вплинуть, - сказав нам аналітик Олександр Жолудь. - А якби нам відмовили, гривня могла б обвалитися й удвічі.Середньорічний курс долара очікується в 25-26 грн".
Президент Украналітцентра Олександр Охрименко прогнозує зростання курсу до 30 грн/$ вже за кілька дгів, через відкладеного попиту на валюту в імпортерів, а на кінець року курс буде 27-28 грн/ $. Але якщо нові транші від МВФ ми не отримаємо, експерти прогнозують обвал нацвалюти аж до 45-50 грн / $ і дефолт, – йдеться у публікації.