Який ноутбук Lenovo обрати для себе?

Який ноутбук Lenovo обрати для себе?

Ваш ноутбук - ваш найбільший вихід в онлайн-світ і за його межі (за винятком вашого смартфона, звичайно). І у всіх нас різні пріоритети:

  • Продуктивні ноутбуки для творців, професіоналів або геймерів - у нас є потужні пристрої, які конкурують з тим, що постачають настільні комп'ютери.
  • Ультрапортативні ноутбуки для людей, які завжди в дорозі.
  • Бюджетні ноутбуки, які дають вам цінність і продуктивність в одній упаковці.
  • Інноваційні 2-в-1 - ноутбук, планшет, нічого, що ви не бачили раніше - для тих, хто хоче використовувати неперевірену міць нового.

Бізнес ноутбуки

Наші ноутбуки ThinkPad встановлюють стандарти для бізнес-обчислень. Максимально надійні, ці ноутбуки і 2-в-1 збережуть вашу продуктивність в будь-якому середовищі. І він надає вам необхідні інструменти - від високоякісної обробки і графіки до передових технологій з сенсорним екраном, від підтримки пера до неймовірного часу автономної роботи. ThinkPad дозволяє вам працювати скільки завгодно, де б ви не знаходилися.

Ігрові ноутбуки

Геймери більше не повинні відчувати себе прив'язаними до своїх робочих столів. Legion від Lenovo дозволяє вам домінувати над своїми конкурентами, де б ви не знаходилися. Ви хардкор? Lenovo забезпечить вас ноутбуками з потужною дискретною графікою і процесором, що швидко розганяється. У нас також є бюджетні варіанти для казуальних гравців. Але який би ноутбук ви не обрали, ви потонете в захоплюючому звуці і яскравому дисплеї. Такі ноутбуки вимагають більш потужні зарядні пристрої Lenovo і більш ємні батареї для тривалої автономності.

Конвертовані ноутбуки

Чи готові до чогось іншого? Інноваційні ноутбуки, планшети і 2-в-1 для йоги, безумовно, повернуть головою - і ви знайдете нові способи займатися улюбленою справою. Яскраві дисплеї і захоплюючий звук? Перевірте. Планшети, які працюють як проектори фільмів або презентацій. Ага. Підтримка пера для художників і дизайнерів, а також клавіатура Halo, яка справді не схожа ні на що з того, що ви бачили раніше? Це все твоє, щоб досліджувати.

Хочете, щоб все було просто? Немає проблем - у Lenovo є пропозиції по моделям, які приносять користь, не жертвуючи при цьому продуктивністю.

Компанія Леново є одним з лідерів на ринку виробництв ноутбуків у світі, тому ви можете не перейматись щодо якості і сервісу!

Нещодавно Zaholovok.com.ua писав Як знайти роботу до душі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання