Новини

Які краще купити сережки?

Це питання риторичне. Бо правильна на нього відповідь – які подобаються конкретному покупцю. Інша справа, що ювелірні мануфактури пропонують величезний асортимент і кожна колекція варта уваги.

золоті сережки

Консультанти інтернет бутика ювелірних виробів УкрЗолото радять уважно ознайомитися з пропозиціями різних виробників, які представлені на сайті. Дякуючи фото та описам кожен споживач має змогу купити сережки для себе чи на подарунок. Причому придбати вийде різні варіанти (на кожен день чи для якоїсь урочистої події), в різних формах, кольорах і навіть металах.

Що пропонують бренди?

Перед тим як купити сережки, треба визначитися з металом. Майстри використовують золото, срібло та платину. Причому для того щоб запропонувати широкий вибір для золотих виробів використовуються різні сплави та покриття. Щодо срібла, також можливі варіанти (різні покриття). Рідше можна побачити сережки на 100% виконані з платини.

Але мікс золота та платини зустрічається майже у колекціях всіх мануфактур. Якщо ви обрали сережки з голда, треба визначитися з кольором, бо доступні рішення у голді:

  1. Червоному;
  2. Білому;
  3. Жовтому;
  4. Рожевому.

Дуже круто виглядає модель виготовлена з різних сплавів. До речі, якщо жовтий відтінок голда чи червоний – то справді алхімія сплавів, то його біла варіація – результат використання родієвого покриття. Таку хитрість використовують і при роботі зі сріблом. Отже якщо ви вирішили купити сережки в сріблі, на вас чекають колекції виробів, де представлені рішення:

  • З позолотою;
  • З родієм;
  • З чорнінням.

І це ще не весь перелік варіантів. Бо майстри використовують декоративні елементи такі як коштовне каміння, емаль, кераміку, кристали.

Ще відрізняються сережки за розмірами, формами і навіть видами. Кожен сезон модні тренди «дарують» нам якусь новинку. Вже нікого не дивує в асортименті ювелірних мануфактур пусети чи каффи, джекети чи кліпси. А ще не так давно такі види сережок не відносилися до класу ювелірних прикрас, а позиціонувалися як біжутерія. У сучасного споживача вибір величезний і ювеліри не обмежують себе а ні класичними матеріалами, а ні формами.

золоті сережки

Не менш цікаво вивчати цінову політику. Минулі покоління покупців придбання ювелірного виробу вважали справжньою подією. Це не дивно, бо вибір був, м’яко кажучи, невеликий а ціни – захмарні. В сучасних реаліях теж існують дуже дорогі ювелірні вироби і сережки класу люкс. Але при цьому існують колекції в середньому сегменті і навіть бюджетні сережки. А чому ні. Тим більше, що всі вироби відрізняються високою якістю виготовлення і використанням якісних матеріалів. Від чого залежить ціна? Від виробника, преміальності серії, крутості декору, складності дизайну, актуальності фасону. Але навіть серед бюджетних моделей експерти UkrZoloto допоможуть підібрати класні сережки, які стануть достойною прикрасою.

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.