Які є види ремонту квартир?

Які є види ремонту квартир?

Ремонт квартири – це можливість зробити житло більш функційним, комфортним та привабливим. А якщо говорити про покупку новобудови, то тут оздоблювальні роботи – просто необхідність. Втім, перед тим, як зайнятись оновленням інтер'єру, слід не лише знайти досвідчених майстрів, котрі зможуть реалізувати ваш проект, але й визначитись із типом робіт.

Ремонт під ключ

Виділяється й ремонт квартири під ключ. Така послуга ідеально підійде для зайнятих людей, у котрих мало часу та сил. Роботи під ключ передбачають, що всім займеться одна компанія. У такого рішення кілька суттєвих переваг:

 • зниження витрат – при комплексних послугах замовнику часто надаються додаткові знижки;
 • економія часу – не доведеться шукати додаткових підрядників, компанія, котра надає вам послуги, спланує все так, щоб завершити роботи максимально швидко;
 • комфорт – клієнту потрібно спочатку озвучити свої побажання, після чого всім (від розробки проекту до вивезення будівельного сміття) займуться професіонали;
 • гарантія якості – за все відповідає одна фірма, тому не доведеться шукати винних у випадку непередбачуваних обставин.

Косметичний ремонт

Людина потребує постійних змін. Незначне оновлення інтер’єру допоможе скрасити життя, зробити повернення додому більш радісними та бажаними. З цим гарно справляється косметичний ремонт квартири. Такі роботи включають:

 • оздоблення стін та стелі (фарбування, клеєння шпалер, монтаж гіпсокартону);
 • оновлення вікон та дверей;
 • заміну підлоги;
 • встановлення електрофурнітури та освітлювальних приладів і т. д.

Основна відмінність – відсутність перепланування та перенесення комунікаційних систем. Обійдуться такі роботи відносно недорого, окрім того, вони займуть мало часу. Проводити косметичний ремонт слід кожних 5-10 років.

Капітальний ремонт 

Передбачає повне оновлення приміщення. Можуть зноситись перестінки, часто відбувається не лише заміна проводки і труб, але й зміна розміщення електрофурнітури та сантехніки. Іноді також займаються переплануванням квартири (в останні роки часто об’єднують жилу кімнату з кухнею, щоб зробити студію).

Капітальні роботи включають:

 • демонтаж перестінків, старого оздоблення і покриття;
 • встановлення нових перегородок;
 • заміну комунікацій, розводку проводки;
 • стяжку й штукатурку;
 • фінішне оздоблення.

Якщо планується капітальний ремонт всієї квартири, слід не лише назбирати солідну суму, але й подумати, де ви будете проживати на час робіт. Все займе не менше, аніж кілька тижнів, навіть якщо все грамотно спланувати. Капітальний ремонт виконується по мірі зносу комунікацій. Також його потрібно робити усім, хто придбав квартиру у новобудові.

Євроремонт 

Такий різновид ремонту передбачає використання сучасних матеріалів та технологій, котрі відповідають європейським стандартам якості. Готовий інтер’єр служитиме роками без втрати своїх функційних характеристик та привабливості. Звісно, вартість євроремонту вища, однак такі вкладення окупляться. Враховуйте, що ви отримаєте не лише довговічні поверхні, але й повертатиметесь у якісно оформлену квартиру, котра радуватиме власника, і котрою будуть захоплюватись усі гості.

Дизайнерський ремонт 

Дизайнерський ремонт – це можливість створення унікальних інтер’єрів. Послуги майстрів-дизайнерів обійдуться не так і дорого, зате в результаті ви отримаєте житло, котре повністю відповідатиме вашим потребам.

Комплексний чи частковий ремонт 

Оновити інтер’єр можна як в окремій кімнаті, так і у всьому житлі загалом. Частковий ремонт – ідеальний вибір, щоб почати роботи тут і зараз. Обійдеться він дешевше, при цьому з’їжджати із житла не доведеться. Комплексне оновлення дозволить зекономити, однак потребує більших фінансових вкладень. Таке рішення підійде для тих людей, у котрих є де пожити на час робіт. Втім, результат вас точно порадує – по завершенні все буде виконано в єдиному стилі, завдяки чому дім виглядатиме максимально гармонійно.

Де замовити послуги 


Будь-який ремонт може перетворитись на кошмар, якщо його зроблять неякісно. Щоб не сумніватись в надійності та довговічності інтер’єру в вашому житлі, замовляйте євроремонт в майстрів Домової служби. В команді сервісу досвідчені будівельники, муляри, штукатури, сантехніки, електрики та інші спеціалісти, тому вони швидко реалізують будь-який проект клієнта під ключ. На всі роботи надається гарантія, ціни в компанії досить невисокі, постійним замовникам пропонують додаткові знижки. Звернувшись в Домслужбу, ви зможете не сумніватись в тому, що готовий ремонт буде повністю відповідати всім вашим потребам та побажанням!

Раніше Zaholovok.com.ua писав Пропозиції компанії Спецавтоматика Україна

 

Зображення користувача Денис.

Самий крутий варіант - це звісно "під ключ". Але треба розуміти що і це не дешеве задоволення. А ось коли є такі варіанти: https://vn.com.ua/complex/zhk-odesskie-traditsii одразу з ремонтом це дуже зручно.

Зображення користувача Денис.

Самий крутий варіант - це звісно "під ключ". Але треба розуміти що і це не дешеве задоволення. А ось коли є такі варіанти: https://vn.com.ua/complex/zhk-odesskie-traditsii одразу з ремонтом це дуже зручно.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання