Новини

Як зберігати слухові апарати?

Слухові апарати - поради щодо зберігання і догляду 

Хочете захистити слуховий апарат від зносу і поломки? Розповідаємо, як зберігати слуховий апарат і доглядати за ним.

У тексті сказано:

  • Чого боїться ваш слуховий апарат
  • Як правильно зберігати слухові апарати
  • Як захистити слухове рішення від передчасного зносу

Вам, напевно, хочеться, щоб слуховий апарат працював довго і служив вам вірою і правдою. Якщо дбайливо з ним поводитись, так і буде. Ці пристрої можуть використовуватися 5, 10, а то й більше років. Головне - розібратися, як зберігати слухові апарати і доглядати за ними. Насправді, в цьому немає нічого складного.

Основні правила зберігання слухових апаратів 

У використанні приладів для корекції слуху є низка табу. Їх не можна залишати:

  • Під відкритими сонячними променями
  • У вологих місцях
  • У занадто холодних місцях
  • Поблизу нагрівальних приладів
  • У відкритому доступі для дітей і тварин

Волога і критичні температури погано впливають на тендітну електроніку приладу, можуть вивести її з ладу. Діти і тварини просто не знають, як з ним правильно поводитись, намагаються грати зі слуховим апаратом і, як правило, ламають його.

А тепер розповідаємо про те, як зберігати слухові апарати правильно:

  • У сухому прохолодному місці
  • Без доступу сонячних променів
  • Вимкненим і з відкритою батарейним блоком
  • У спеціальному футлярі

Поки ви не користуєтеся слуховим апаратом, логічно його відключати. По-перше, це заощадить заряд батареї, по-друге, захистить від зносу. Навіщо виймати батарейний відсік? Справа в тому, що в зібраному стані прилад все одно споживає енергію. А ще всередині збирається конденсат, шкідливий для електроніки.

Футляр - дуже зручний аксесуар для користувачів слухових апаратів. Ним бажано обзавестися відразу, як тільки ви купуєте прилад. Він захищає одразу від кількох шкідливих факторів - ультрафіолету, вологи, критичних температур. Якщо пристрій лежить в спеціальному футлярі, діти і тварини навряд чи до нього доберуться.


Сьогодні деякі виробники випускають протиударні футляри - вони захищають прилад ще і від пошкодження при випадкових падіннях. Так що якщо ви випадково упустите його, або хтось скине з полиці, слуховий апарат не постраждає.

Є ще один корисний аксесуар для зберігання - сушильний бокс. Він прибирає зайву вологу, яка потрапляє на корпус і всередину приладу. Зазвичай це відбувається при контакті зі шкірою, на якій є частинки поту і сірки. Також слуховий апарат може «схопити» трохи води із зовнішнього середовища - наприклад, коли на вулиці дощ і підвищена вологість повітря.

За допомогою сушильного боксу цю проблему легко можна вирішити. Залиште в ньому на ніч апарати - і вранці вони будуть абсолютно сухими. Якщо постійно просушувати пристрій, він прослужить довше і буде працювати без перебоїв.


Що ще потрібно знати про експлуатацію слухових апаратів



Крім зберігання, важливо знати, як використовувати слухові апарати. Вони чуйно реагують на удари. Якщо випадково їх впустити, можуть зламатися. Найчастіше це відбувається, коли користувач надягає або знімає їх. Ось проста порада, як цього уникнути: вставляйте і знімайте прилади не стоячи, на бігу, а сидячи за столом, простеливши перед собою м'яку тканину. Навіть якщо ви упустите прилад, він впаде на м'яку поверхню і не розіб'ється.

Ще одна порада - тримайте слухові апарати в чистоті. Їм шкодить сірка, яку виділяють наші вуха. Оскільки прилади постійно контактують з вухами, сірки на них більш ніж достатньо. Вона може потрапити всередину і викликати корозію важливих елементів. Тому потрібно регулярно протирати корпус спеціальною серветкою і чистити щіточкою.

Якщо вас цікавлять слухові апарати - ціни, відгуки, актуальні моделі і багато іншої корисної інформації можна знайти на https://bettertone.com.ua/. В каталозі сайту є багато сучасних слухових рішень, які продаються з офіційною гарантією.

Раніше Zaholovok.com.ua писав про Жіночі піжами великих розмірів

 

 

 

 

 

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.