Новини

Як західноукраїнські журналісти відвідували Харків. ВІДЕО

Прес-клуби Ужгорода, Тернополя, Львова, Луцька та Івано-Франківська відібрали по двоє журналістів, які на початку лютого прибули до "східної столиці".

Візит пройшов у рамках проекту Ужгородського прес-клубу «Від Сходу до Заходу» (за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні).

Для західних колег харківські медійники підготували насичену програму. Зокрема, 2 лютого, Харківський прес-клуб провів прес-тур у селищі Гайдари, Зміївського району на біостанції університету імені Каразіна, де щороку у цей день святкується День бабака. 

Окрім того у програмі візиту пройшло знайомство з роботою харківського планетарію, відвідання Науково-технологічного комплексу «Інститут монокристалів» НАН України, відвідання Ландау центру, а також Національного наукового центру «Інститут метрології», знайомство з роботою потужної волонтерсьокї організації «Станция Харьков».

Під час цих зустрічей журналісти дізналися, як у Харкові допомагають переселенцям, яким є еталонний стяг України та як виглядає найбільший у світі штучно вирощений монокристал сапфіру.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.