Як Закарпаття фестивалить протягом року. ІНФОГРАФІКА

Як Закарпаття фестивалить протягом року. ІНФОГРАФІКА

Ужгородський прес-клуб вирішив продовжити серію інфографік про туризм, адже наша карта-порадник для туриста була радше жартівливою, бо ж охопити в одному малюнку всі можливості нашого краю просто нереально.


Тим не менше вона викликала певні запитання у читачів та й самим авторам захотілося чогось більшого. Отож, для початку ми взялися за фестивалі. Місцеві експерти кажуть , що їх у нас близько 300. А якщо взяти до уваги інші систематичні події, які може, і не містять слова “фестиваль” у назві, але носять систематичний характер і цілком можуть зацікавити туриста, то просто голова може обертом піти!

Ми постаралися відібрати близько 60 подій різноманітного характеру включаючи, власне, фестивалі, ярмарки, веселі паради чи навіть регату. Наша добірка містить події за всі 12 місяців року та може зацікавити людей різного віку і різних вподобань.

Варто зауважити, що дати подій вказані орієнтовні, адже за роки вони нерідко мігрували з місяця у місяць. Деякі фестивалі зникали, потім з’являлися через політичні або ж економічні умови. Можливо це і в майбутньому. Тому для кожного конкретного року радимо шукати деталі самостійно. Це ж лише загальний путівник, який показує частинку подій на Закарпатті.

Інфографіка Ярини Денисюк і Ані Семенюк

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання