Як закарпатцям поводитися під час відпустки

Сектор управління превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області закликає громадян дотримуватися елементарних правил безпеки, які дозволять під час відпустки зберегти здоров’я, життя та майно.
Про заходи безпеки під час літнього відпочинку розповідає старший інспектор сектору УПД Андрій Курта: «Навряд чи хто-небудь візьметься застрахувати Вас від сонячних опіків чи поганої погоди під час відпустки, а попередити скоєння злочину стосовно Вас та вашої родини під силу кожному».

У сезон відпочинку поліція попереджає та нагадує про елементарні заходи безпеки.

– На час свого від’їзду попросіть сусідів, яким довіряєте, приглядати за Вашим помешканням і, за можливості, забирати пошту. Обміняйтеся з ними контактними телефонами.
– На час відсутності заздалегідь потурбуйтеся про надійність вхідних дверей та замків Ваших помешкань.
– Не залишайте ключі в легкодоступних місцях – під килимком вхідних дверей, у поштових скриньках, електрощитах та ін.
– Виходячи з будинку, готелю чи квартири, зачиняйте вікна та двері.
– Не залишайте на видних місцях або без нагляду цінні речі, а ще краще залишіть їх у сейфах або камерах схову готельних приміщень. Не забувайте, що адміністрація курортно-санаторних комплексів не несе відповідальності за зберігання майна, залишеного в номерах.
– У місцях найбільшого скупчення людей – зупинках, транспорті, старайтеся не показувати наявність у Вас великої суми грошей, ювелірних прикрас.
– Подбайте про своїх рідних та дітей. Не залишайте дитину без догляду, на сонці, в перегрітому автомобілі. Нагадуйте дітям про контактні телефони батьків, поліції та швидкої допомоги.
– Знайдіть час для спільного відвідування з дітьми пляжу, атракціонів та інших розважальних закладів, не відпускайте дітей на самостійні прогулянки.
– Завчасно домовтеся про місце зустрічі з дитиною чи родичами в разі випадкового загублення.
– Не вживайте алкоголь на відкритому сонці та за сильної спеки.

Якщо стосовно Вас чи Ваших рідних скоєно злочин чи правопорушення, негайно звертайтеся до працівників поліції, - пише відділ комунікації за матеріалами сектору УПД ГУНП в Закарпатський області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання