Неймовірно емоційним, сповнений сльозами радості та почуття гордості за своїх рідних та близьких видався вечір 25 лютого.
Саме в цей день близько півтисячі військовослужбовців 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, яка дислокується на території Закарпатської області, повернулися додому після тривалого перебування в найгарячіших точках в зоні проведення АТО.
Військовиків, переважна більшість з яких вийшли з Дебальцевського плацдарму зустрічали у військовій частині в місті Мукачево, як справжніх Героїв. Сотні людей, серед яких рідні та близькі, друзі, школярі та ліцеїсти Мукачівського військового ліцею, волонтери, представники органів влади, духовенства та громадськість зустріли військових з квітами, синьо-жовтими кульками та під супровід військового оркестру привітали справжніх чоловіків з поверненням на рідну землю.

Під час урочистої промови міський голова Золтан Ленд’єл привітав військових на рідній землі після чого оголосив хвилину мовчання за загиблими.
Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Василь Губаль відзначив роль матерів і дружин, які з нетерпінням чекали своїх мужчин, у тому, що вони таки повернулися:
«Я схиляю голову перед рідними, які очікували вас, дорогі наші хлопці, додому. Усе Закарпаття у ці дні затамувало подих, чекаючи своїх. Нині ми щасливі, бо ви тут, вдома, живі! Ми пишаємося вами – закарпатцями, українцями, бійцями 128-ї, якій на фронті надавали різні імена, й яка є гордістю Збройних сил України та знана і ворогом як «Залізна бригада». Слава Україні! Героям її слава!».

Своєю чергою координатор Руху підтримки закарпатських військових Галина Ярцева відзначила, що чекала кожного, як рідного. Слід відзначити, що саме завдяки зусиллям волонтерів та медійників краю було організовано приємний сюрприз для наших захисників.
Загалом на Закарпаття наразі повернулося близько півтисячі військових 128-ї бригади. Урочисту зустріч та привітання було підготовлено також для військовиків, які відразу попрямували в місто Ужгород, де їх очікували рідні та близьки, які підготували не менш емоційну святкову зустріч справжніх Героїв, - пише прес-група Закарпатського ОВК