Новини

Як закарпатським учасникам АТО виділяють землю. ІНФОГРАФІКА

У додатку до рішення сесії Закарпатська облрада оприлюднила дані щодо стану видачі земельних ділянок учасникам АТО станом на 29 листопада цього року. Числа виявилися цікавими і ми показали їх на рисунку.

Так, лідерами за заявками щодо виділення землі виявилася Ужгородщина — майже 2,4 тисяч заяв. За нею йдуть Мукачівщина (майже тисяча заяв) і Рахівщина (385). Що цікаво, втім, заявки по Рахівщині у рази частіше надсилали до Держгеокадастру, тоді як на Мукачівщині ділянки просили переважно від органів місцевого самоврядування.

Порівняно з цими трьома районами інші спокійно можна назвати аутсайдерами, адже на кожен з них припадає менше 5% заявок. А найменше закарпатці хотіли б мати ділянку на Міжгірщині. Відповідні заявки надали лише 24 людини.

Також ми проаналізували хід розгляду заявок та їх задоволення. Із другого рисунку чітко видно, що органи місцевого самоврядування потребують більше часу на розгляд заявок і видачу дозволів на розробку проектів. У той же час Держгеокадастр і заявок прийняв більше, і ділянок видав також більше.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.