Новини

Як спортивні клуби допомагають біженцям на Закарпатті

Секції та групи різних видів спорту на Закарпатті, об’єдналися у допомозі українцям, що прибувають з регіонів, де ведуться активні військові дії. Ми зробили підбірку груп, які долучился до волонтерської діяльності та допомоги.

БОКС

В Мукачеві (вул. Нова, 6) боксерський клуб "Саммерс" облаштував спортзал для ночівлі переселенців. Матраси розмістили на рингу та навколо.

Наразі, потребують електроплити та обігрівачі (приносити за адресою залу).

Спортсмени записуються в тероборону, гуртуються для забезпечення порядку на місцях.

бокс

ГАНДБОЛ

"Сьогодні наші дівчата приєднались до багатьох людей які теж здають кров. У такі скрутні часи, це менше що може зробити громадянин нашої країни.

Приєднуйтесь і ви! Це важливо! Бережіть себе і вірте в наших захисників. СЛАВА УКРАЇНІ", – зазначають на офіційній Сторінці в фейсбук ГК Карпати

гандбол

ЛИЖІ. СНОУБОРД

У вайбер групі Uzhgorod Snow Community спільнота активно долучилася до пошуку квартир та будинків в оренду, збору необхідного у волонтерські пункти, здачі крові.

Картонні коробки, бутлі з питною водою, сухий прекус можна відносити в магазин SOBI в Ужгороді на проспекті Свободи, 22

Продукти, матраси, каремати, ковдри, постільну білизну – у Совине Гніздо (Ужгород, Ракоці, 2)

У приміщенні гірськолижного курорту Ведмежа (с. Поляна) приймають групу людей, збирають ліжка, розкладушки, матраси, ковдри.

лижі

ПЕТАНК

Спортмени різних міст активно комунікують у внутрішніх чатах федерації щодо волонтерських потреб, місць ночівлі, транспортування, запису в тероборону і т.д.

Петанкісти західних клубів України приймають у себе жінок і дітей спортсменів з Києва та інших міст сходу.

Спортсмени Словаччини, Польщі та інших країн Європи збирають необхідні речі, переказують кошти, приймають у себе приїжджих.

Ужгородська гравчиня (психолог і гештальттерапевт за освітою) на час війни надає кризову психологічну допомогу онлайн БЕЗКОШТОВНО. Тривалість консультації 30 хв.

Для запису пишіть повідомлення за номером у вайбері: +38 050 372 52 03

петанк

ДЗЮДО

Ужгородська районна федерація дзюдо облаштувала зал для перебування біженців в Ужгороді

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.