Новини

Як працювала Закарпатська облрада протягом року. ІНФОГРАФІКА

Народні обранці люблять протирати штанці, – так можна сказати майже про будь-яких депутатів різних владних рівнів. Однак, на Закарпатті порахували, що цього року обласна рада, у порівнянні з попереднім складом, активно працювала. Йдеться про кількісне співвідношення ухвалених рішень, що, звичайно, не є якісним показником роботи, як би числовий відрив не вражав.

Загалом, як зазначається у звіті голови Закарпатської облради Михайла Рівіса, за рік депутати обласної ради сьомого скликання за 12 пленарних засідань прийняли 533 рішення. Це у півтори рази більше, ніж за такий же період минулого року та уже складає майже 40% від загальної кількості усіх рішень, прийнятих попередниками протягом 2010-2015 років.

Закарпатська облрада прийняла на 57% більше рішень, ніж попередники за такий же період (йдеться тільки про кількісний показник, аналіз якості цих рішень - більш серйозна тема). Профільні комісії за рік провели 79 засідань. Загалом облрада за цей період схвалила 46 різних галузевих програм. 

Детальніше – в інфографіці. 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.