Новини

Як облаштувати затишний передпокій: рекомендації експертів меблевого ринку

Передпокій — особливе місце у квартирі, адже саме він справляє перше враження про дім та комфорт проживання в ньому. Зазвичай облаштувати приміщення такого типу складніше за все. На відміну від інших частин квартири, передпокій маленький, а розмістити в ньому потрібно багато всього. І все-таки є один дуже хороший спосіб обставити коридор на свій смак. Спеціалісти компанії Dybok — одного із лідерів меблевого ринку України — пропонують звернути увагу на модульні прихожі. Такі меблі дозволяють розмістити всі необхідні речі, проте не займають дорогоцінні сантиметри площі.

Модульні прихожі: чому варто вибрати цей варіант для свого передпокою

Скільки зусиль витрачається на те, щоб ідеально поєднувати різні предмети меблів між собою? Комплекти модульного типу покликані позбавити від цих проблем. Вони являють собою секції, які є незалежними одна від одної, але водночас — частинами одного цілого.

Модульні прихожі на https://www.dybok.com.ua/ua/product/catalog/189 — це щось на зразок конструктора: ви самі вибираєте ті елементи, які вам потрібні, і складаєте з них передпокій під власні потреби. Всі сегменти можна комплектувати між собою як завгодно. При потребі ви можете легко переставити тумбу або шафку. Спеціалісти також виділяють ряд інших переваг таких меблів:

  1. Компактність. Якщо звичайні меблі займають багато місця, то модульні дозволяють розмістити всі елементи так, щоб задіяти простір максимально ефективно.
  2. Економічність. Зазвичай покупка окремих секцій обходиться дешевше, оскільки вибираються тільки найнеобхідніші елементи. Стандартний набір для передпокою складається з невеликої шафи, тумби, вішалки, дзеркала і полички для взуття. Але це зовсім не означає, що ви повинні дотримуватись цього правила. Все залежить від вашого вибору.
  3. Універсальність. Погодьтеся, складно підібрати готовий меблевий гарнітур так, щоб він ідеально підходив для вашої квартири. А ось модульні меблі зручні тим, що їх елементи можна переставляти в довільному порядку, задіювати порожні ніші або, навпаки, прикривати поверхні, котрі виступають.

Працівники інтернет-магазину меблів Dybok відмічають також гармонійність модульних прихожих. Якщо б ви спочатку купували шафу, потім — тумбу, ще пізніше — вішалку для одягу, дзеркало, то навряд чи б змогли підібрати всі предмети меблів в єдиному стилі. А модульний передпокій з цим завданням справляється на відмінно.

явса

На що слід звернути увагу при виборі модульних меблів для передпокою

Насамперед необхідно врахувати якість використовуваних матеріалів. Окрім них, на термін служби виробів впливає також надійність фурнітури. Щоб вибрати свій ідеальний варіант модульних меблів, треба дотримуватись таких правил:

  1. Визначити необхідний функціонал модулів. Якщо комплектація обраного передпокою матиме в собі непотрібні модулі, вони будуть красти простір.
  2. Заздалегідь продумати, чи важливий дизайн. Ексклюзивні моделі, звичайно, будуть коштувати дорожче. Варто відразу визначити, чи важлива унікальність зовнішнього вигляду меблів для передпокою.
  3. Визначити бюджет, але не орієнтуватися на найнижчу вартість модульного комплекту. Дешевизна виробів вказує на застосування неякісних матеріалів.

Окрім цього, необхідно врахувати репутацію магазину і виробника. Компанії, котрі зарекомендували себе з хорошої сторони, пропонують якісну продукцію, оскільки дбають про своїх клієнтів.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.