Як мають харчуватися закарпатські діти: версія КМУ? ІНФОГРАФІКА

Як мають харчуватися закарпатські діти: версія КМУ? ІНФОГРАФІКА

Доки ми готували цю інфографіку, яка базується на новому, дещо покращеному "споживчому кошику" (додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 780), КМУ встиг через Вищий адмінсуд скасувати власне рішення. Але організація “Відкритий суд”, яка бореться за це питання у тих же таки судах, далі займається цією справою. 

Ми ж хочемо показати, що КМУ вважає за потрібне для українських, а отже, і закарпатських дітей віком до 6 років. Наголосимо, що саме ці норми формують мінімальну зарплатню і пенсії, а отже, напряму впливають на велику частину нашого суспільства. (До слова, ВРУ таки проголосувала за підняття мінімальної зарплати до 3200 гривень). 

Отож, на дуку Кабміну, за рік дитина випиває 91 літр молока, ще стільки ж кефіру, з’їдає майже 30 кілограмів пшеничного хлібу і майже 3 кілограми макарон. А от фруктів їй потрібно теж немало: понад 30 кг яблук, більше 8 кг ягід і винограду, 5,5 кг цитрусових та інших тропічних фруктів і т.д.

Все це ми постаралися зобразити на цілій серії рисунків.

Втім, рік — період довгий і не завжди легко уявити собі ту загальну масу продуктів. Отож, у якості додатку ми порахували ще й місячний раціон для дітей. До уваги взяли 10 продуктів, яких КМУ заклав у покращені норми найбільше та найменше.

Автори Леся Поліха та Аня Семенюк 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання