Новини

Як гвардійці на Закарпатті вчаться керувати дронами (Фото)

Військові удосконалюють свої навички на спеціальних тренажерах

Закарпатські гвардійці використовують комп’ютерне обладнання для вдосконалення своїх навичок. У підрозділі з’явилися нові безпілотні авіаційні комплекси, засоби радіотехнічної розвідки і радіотехнічної боротьби. Про це 14 травня поінформували в пресслужбі Нацгвардії. 


Повідомляється, що оператори БпЛА відточують свої вміння керувати різними типами дронів. У сучасному навчальному класі фахівці відпрацьовують розвідку, так ураження противника за допомогою БпЛА. 

Боєць Нацгвардії керує дроном

«Навчитися управляти звичайним безпілотником неважко. А от коли мова йде про FPV-дрони, то тут необхідно мати відповідний тренажер. Порівняти ці технології важко, адже одне діло бачити на екрані загальну картинку поверхні з повітря, і зовсім інше – керувати від першої особи. Тобто дрон – це і є мої очі. Наш зір реагує на зміну обстановки, враховуючи нашу швидкість. У випадку з FPV-дроном, оператор не рухається, а зір і мозок має налаштуватись на швидкість нашого безпілотника. На тренажері ми відпрацьовуємо різні локації: це і міська забудова, і ліс і внутрішні приміщення. Гарний результат досягається лише постійній практиці. І цей тренажер дає нам таку практику», – розповів нацгвардієць з позивним «Гурпун».

Дрони Нацгвардії

Гвардійці тренуються керувати дронами різних типів. Отримані на тренажерах вміння випробовують на практиці під час реальних польотів. Спочатку в полі, згодом – у лісі. Формула успіху проста: більше тренувань – кращі навички.

гвардієць під час навчань

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі.
 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.