WWF бере шефство над Національним природним парком «Синевир»

Всесвітній фонд природи (WWF) у середу, 1 березня, розповів про початок всеукраїнської програми «Разом за природу», мета якої — популяризувати українські Карпати, а також допомогти зберегти та відновити їх величні ліси. 

Першим етапом програми «Разом за природу» стане шефство над Карпатським національним природним парком, Національним природним парком «Сколівські Бескиди» та Національним природним парком «Синевир».

У рамках першого етапу проекту вже навесні планується висадити до 20 тисяч саджанців на 5 га лісів Карпат.

«Зберегти й відновити природу Карпат — це можливість покращити стан води й повітря, місце життя й відпочинку українців, — зазначивдиректор департаменту з питань заповідної справи Міністерства екології УкраїниІгор Іваненко.—Природно-заповідні території Карпат—це той спадок, який ми з гордістю передамо прийдешнім поколінням.  Спільні зусилля з відтворення та збереження лісів є довготривалими інвестиціями, що допомагають охороняти природу вже сьогодні, а також налагоджувати діалог з місцевими громадами та створювати імідж нашої країни на міжнародній арені».

Ініціатори проекту пропонують кожному українцеві зробити персональний внесок — долучитися до відновлення українських Карпат і посадити власне дерево. Знайти іменне дерево можна буде на мапі сайту: zapryrodu.com.ua.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання