Восени до армії відправили 155 юнаків із Закарпаття

Призвані хлопці направлені до навчальних центрів, де пройдуть військову підготовку, відтак будуть скеровані до місць постійної дислокації військових частин. Жоден солдат строкової військової служби у зону проведення АТО направлений не буде.

Про це під час брифінгу в Закарпатській ОДА повідомив начальник відділу комплектування та призову – заступник обласного військового комісара Юрій Величканич.

За його словами, 23 - завдання призовної кампанії Закарпаття виконало на 100 відсотків, незважаючи на певні труднощі, які виникали у ході її проведення.

«Вручення повісток призовникам та представлення їх на призовні дільниці організовується військовим комісаріатами, а практично здійснюється органами місцевого самоврядування та керівниками підприємств,  установ, організацій. У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані самостійно з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову. У випадку неявки, згідно з Законом, до розшуку призовника залучають представників Нацполіції», -  зазначив підполковник, інформуючи про порядок оповіщення громадян, які підлягають призову на строкову військову службу, - повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...