"VONA" від "MOYA": як бути стильною і довго не думати, що вдягти

"VONA" від "MOYA": як бути стильною і довго не думати, що вдягти

Вміти створювати собі настрій завдяки вдало підібраному гардеробу, конструювати вдалий лук з кількох речей, отримувати від шопінгу задоволення, а не головний біль. Це можливо. І треба це робити, щоб речі доповнювали наше життя, а не ставали головними об’єктами.

В Ужгороді відбулася вечірка стилю і краси "VONA", на якій засновниці львівської школи стилю "Selfish School" Ніка Гук та Олена Третьякова поділилися своїм досвідом: як формувати свій гардероб, щоб бути стильною та не загромаджувати шафи непотрібними речами. Дівчата вважають, що смак можна і треба виховувати. Тренувати як око, так і мозок, набуваючи корисного досвіду. А ще «прокачувати» м’яз смаку, і поступово відчуття стилю прийде і вже ніколи не зрадить.

Ніка та Олена свою лекцію підкріпили практичною частиною: продемонстрували, як скласти базовий та капсульний гардероби, чого уникати, як додати родзинки і водночас не виглядати попсово і вульгарно. І не піддаватися хворобливому шопінгу, коли скуповуєш усе тільки тому, що розпродаж.

Паузи під час лекції теж були підготовані з користю. Серед гостей розігрувалися цінні призи, проходила фотосесія в оригінальній фотозоні та гастрономічна дегустація.

Організували вечірку студія краси і стилю "MOYA" спільно з організацією свят "My Day". «Оскільки ми щодня працюємо з красою, виникла ідея організувати в Ужгороді таку подію. Всі знають про тренди, але родзинка мало в кого є. Ми запросили дівчат із "Selfish School", які профі у цій сфері, - прокоментувала Анастасія Лесів, власниця студії краси і стилю "MOYA

Формат лекції чи конференції видався організаторкам не дуже цікавим, тому обрали саме вечірку з елементами лекції. Івент дійсно вдався. Адже м’яз смаку виявився натренованим не тільки в організаторів, але й учасниць.  Дискутували, отримували нову інформацію і враження та відпочивали.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання