Новини

Волонтери в Ужгороді знайшли дім ще 30 бездомним тваринам

З початку літа Ужгородське товариство захисту безпритульних тварин "БАРБОС" знайшло хазяїнів для 30 кішок і собак.

Про це Zaholovok.com.ua повідомила лідер організації Ірина Азізян.

За її словами, з початку літка «БАРБОС» став винуватцем 30 щасливих історій: «Саме стільки тваринок нам вдалося влаштувати в добрі руки. Зараз на перетримці у наших волонтерів близько 50 кішок і собак. Усі вони чекають на своїх господарів».

Волонтери продовжують працювати за кошти благодійників та наразі не жаліються на їх нестачу: «Поки все нормально. На послуги ветеринара поки грошей вистачає. Ужгородці, як виявилося не такі байдужі. Однак, є проблема з волонтерами. Вони нам завжди потрібні. Наразі маємо трьох людей, які постійно займаються «Барбосом». Інші – час від часу», – розповідає Ірина.

Кожної неділі волонтери проводять кілька годин на ринку на вулиці Краснодонців: «Намагаємося знайти хазяїнів для безпритульних тваринок. Буває по-всякому: колись вдається прлаштувати кішечку чи собачку у новий дім, колись – не дуже. Маємо велику потребу у волонтерах. Шукаємо тих, хто може присвятити кілька годин свого часу для такої діяльності», – каже ужгородка.

«Дивують люди, які думають, що ми все можемо і дзвонять нам з інформацією про тваринку замість того, щоби самим допомогти: забрати чи одразу привезти її нам. Ми не можемо всюди встигнути, оскільки самі є волонтерами і у нас немає притулку. На жаль, поки не можемо допомогти усім»,– зазначає Ірина.

Тим, хто бажає долучитися до волонтерського руху, або шукає собі домашнього улюбленця, можна звертатися до представників «БАРБОСА» у соцмережі Фейсбук.  

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.