Володимир Гісем - Почесний громадянин Ужгорода

Володимир Гісем - Почесний громадянин Ужгорода

Минулої неділі свій ювілейний 70-й День народження відзначав Володимир Васильович Гісем . Ім’я цього відомого закарпатця знане далеко за межами рідного краю. Саме під керівництвом Володимира Гісема «Ужгородський коньячний завод» і його продукція стали візитівкоюЗакарпаття, прославили рідне місто і його працьовитих людей. Окрім того, у свій час відомий у краї бізнесмен та меценат започаткував ще один амбітний проект – з однодумцями створив закарпатський регіональний банк – КОМІНВЕСТБАНК, який й досі успішно працює не тільки на Закарпатті, але й в інших містах України. Ця ідея з кількох кабінетів та десятка спеціалістів перетворилася у масштабну фінустанову, що на сьогодні налічує понад 450 працівників, працює з 10 тисячами клієнтів і є лідером з обслуговування юридичних осіб області. 

Також Володимир Васильович став почесним громадянином  міста Ужгород. Рішення про присвоєння почесного звання директору ОП «Ужгородський коньячний завод» та Голові Наглядової Ради АТ "КОМІНВЕСТБАНК", заслуженому працівнику промисловості України Володимиру Гісему було прийнято на сесії Ужгородської міської ради, а заслужену нагороду закарпатець отримав на минулому тижні під час святкування 1126-ї річниці рідного міста Ужгород.

 Щиро вітаємо  талановитого бізнесмена, мудрого керівника, іменитого закарпатця, але в першу чергу добру та чуйну людину і бажає йому сил і натхнення, міцного здоров‘я і особистого щастя. Хай сторицею повернуться Ваші добрі справи, а у родині завжди панує щастя, радість і добробут.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання