Новини

Владика Марк повернувся з Канади до Хуста

Архієпископ Хустський і Виноградівський Марк у Канаді відвідав парафії, де колись був керуючим.

21 лютого - 4 березня тривав візит правлячого архіпастиря Хустської Єпархії у Канаду.  Високопреосвященнійший Марк  відвідав парафії, де з 1993 по 2005 рік він був Керуючим Патріаршими Парафіями.  

Владика відправив богослужіння у Кафедральносу соборі міста Едмонтон, на парафії у місті Чипман та Ніску, а також відвідав свої колишніх парафіян, які зараз знаходяться   у будинках для людей похилого віку

«Владика майже не змінився. Він має чудовий голос та говорить чудові проповіді. Ми провели чудовий час з нашим колишнім владикою. Дякуємо Богу за можливість поспілкуватися з архієпископом Марком»,  – написали  у соцмережах парафіяни з Канади.

Зразу після повернення владика Марк розпочав прийом у канцелярії, – повідомляє офіційний сайт Хустської єпархії.  

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.